Підготовка та графік проведення ЗНО

З 14 січня 2019 року  випускники усіх шкіл України мають можливість безкоштовно проходити тести у форматі ЗНО на сайті iLearn.

Найкращі спеціалісти підготували для школярів безліч запитань, які допоможуть підготуватися до іспитів.

Гейміфікована платформа iLearn — це єдиний в Україні сайт, створений командою «Освіторії», де випускники можуть безкоштовно готуватися до фінального тестування. Це інноваційна платформа з безкоштовними онлайн-курсами для підготовки до фінального тестування. Під час реєстрації учні створюють свого гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

Також платформа пропонує вебінари з найкращими викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської. За успіхи в навчання користувачі можуть накопичувати монети, проходити рівні та здобувати досвід. А для найзавзятіших на iLearn підготували цінні призи від партнера Coca-Cola.

Більше про вебінари можна прочитати за посиланням.

Переваги підготовки з iLearn:
– тести складені найкращими спеціалістами України;

– питання багаторівневої складності;

– проходити тести можна допоки не досягнеш найкращого результату;

– це безкоштовно.

Підготуйся до ЗНО онлайн безкоштовно

Інноваційний проект з онлайн навчання

Сайт https://besmart.eduget.com

В рамках проекту Besmart кожен учень отримує безкоштовний доступ до комплексу навчальних матеріалів.
Мета – допомогти кожному успішно скласти ЗНО-2019 та вступити до вишу своєї мрії.

Тести ЗНО онлайн

Сайт https://zno.osvita.ua

Графік проведення ЗНО у 2021 році

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.