Матеріально-технічне забезпечення

Освітня діяльність закладу забезпечується достатнім рівнем навчально-матеріальної бази та інфраструктури. Будівлі і споруди функціонують відповідно до технічних умов з дотриманням вимог правил техніки безпеки та пожежної безпеки. У 95% навчальних приміщеннях виконаний сучасний ремонт, оснащено новими меблями та освітленням.

ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» розміщено на території площею 3,2 га, загальна площа приміщень складає 7626,5м2., з них під навчальний корпус на 3 поверхи 4568,2м2. На одного здобувача освіти приходиться 2,5 м2 навчальної площі.

У навчальному корпусі розташовано 21 аудиторія для теоретичного навчання і 7 навчально-виробничих майстерень, діюча STEM-лабораторія; осучаснена лабораторія з вивчення предметів Біологія та Екологія.

     

     

   

Також є актова зала на 300 осіб, їдальня на 180 осіб, спортивний зал, тенісний зал, спортивний стадіон та майданчик, гуртожиток на 720 осіб, загальною площею 4639,7 м2., бібліотека з доступом до мережі Інтернет, читальним залом на 45 місць та книгосховищем.

   

Для забезпечення діяльності закладу також функціонують медичний пункт, кімната профорієнтаційної роботи та прийому абітурієнтів, кабінет практичного психолога, інженера з охорони праці, учнівського самоврядування.

На кожному поверсі навчального та виробничого корпусів розміщені відремонтовані вбиральні, окремі для хлопців та дівчат, є гаряча вода.

Заклад велику увагу приділяє впровадженню інформації в освітньому процесі. Так в закладі налічується 57 одиниць персональних комп’ютерів, з них безпосередньо в навчальному процесі використовується 45 одиниць.

 

Функціонує аудиторія, яка оснащена стаціонарним мультимедійним комплексом, який був придбаний в 2019 р.

100% навчальних приміщень мають доступ до мережі Інтернет . В фоє навчальному корпусі та гуртожитку діє покриття безпровідного інтернету – WІ-FІ.

У 2018-2019 навчальному році для забезпечення освітнього процесу було модернізовано та обладнано сучасним устаткуванням 2 навчальних кабінети та лабораторії.

 

Навчальні приміщення щорічно оснащуються новим обладнанням; проводиться їх модернізація відповідно до стандартів професійної (професійно-технічної) освіти