Результати спортивних змагань з футболу

09 вересня 2021 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту України, на стадіоні ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником фізичного виховання Петриною В.О. проведено кубок ліцею по футболу між збірними команд 3-го курсу (групи 38-з, 39-сз) та груп ТУ і 4-го курсу (групи 11-з, 12-кп, 34-е).

Зустріч проходила в запеклій боротьбі. Перший тайм зканчився з рахунком 3:2 на користь збірної 3-го курсу. Цікавий той факт, що всі голи забиті збірною 3-го курсу були автоголами.

У другому таймі збірна груп ТУ і групи №34-е забили ще 4 м’яча у ворота збірної 3-го курсу та здобули перемогу у матчі з рахунком 6:3.

Збірна груп ТУ та групи №34-е нагороджена перехідним кубком та дипломом, а збірна команда груп 3-го курсу – нагороджена грамотою за участь у змаганні.

Вітаємо переможців змагань. Так тримати!

Вітаємо Володимира Олексійовича Петрину та Миколу Миколайовича Повознюка з їх професійнийм святом – Днем фізичної культури та спорту!

Бабин Яр, це символ Голокосту і спільна могила жертв нацистського терору, нагадування про жахливий злочин, загальноукраїнське місце пам’яті, де знищено близько 100 тисяч жертв упродовж 1941-1943 років.  Пам’ять про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових […]

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду  - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року.Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.Рівень самогубств в Україні майже вдвічі […]