Заходи до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду  - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року.
Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.
Рівень самогубств в Україні майже вдвічі перевищує аналогічний показник у країнах ЄС. Суїцид є “лідером” серед неприродних причин смерті – майже кожен п’ятий випадок від усіх зовнішніх чинників.
09 та 10 вересня 2021 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” також пройшли
години психолога на дану тематику, які провела Фоміна В.С.


Заходи були присвячені обговоренню проблемного питання суїцидальної поведінки та шляхів запобігання самогубствам. В чому причини таких вчинків та як їм запобігти? Відповіді на ці питання з’ясовувала психолог разом із здобувачами освіти.
По закінченню заняття всі присутні дійшли єдиного висновку, що життя людини – то є найвища цінність!

       Бабин Яр, це символ Голокосту і спільна могила жертв нацистського терору, нагадування про жахливий злочин, загальноукраїнське місце пам’яті, де знищено близько 100 тисяч жертв упродовж 1941-1943 років.  Пам’ять про трагедію Бабиного Яру вшановується в Україні на державному рівні й є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових […]

09 вересня 2021 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту України, на стадіоні ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником фізичного виховання Петриною В.О. проведено кубок ліцею по футболу між збірними команд 3-го курсу (групи 38-з, 39-сз) та груп ТУ і 4-го курсу (групи 11-з, 12-кп, 34-е). Зустріч проходила в запеклій боротьбі. Перший тайм зканчився з рахунком […]