Здобувач освіти нашого ліцею отримав Гран-прі Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ»

За повідомленням сайту Барометр: в інформаційному центрі «Імпульс» 8 червня 2021 року свої заслужені нагороди отримали фіналісти та призери традиційного Всеукраїнського конкурсу рефератів серед молоді «Ядерна енергія і світ».

Авторитетне журі, до складу якого увійшли представники НАЕК «Енергоатом», Українського ядерного товариства, викладачі профільних вищих навчальних закладів, а також Національна академія наук України, високо оцінили творчі роботи юних южноукраїнців: Гран-прі – у лицеїста Кирила Малаховського і третє місце в десятикласниці СШ №2 Карини Шевченко. Цікавий той факт, що представники одного зі спонсорів конкурсу – ТОВ «Енергобезпека Груп», вивчаючи реферати, склали власний рейтинг переможців. Карина Шевченко та Кирило Малаховський також зайнялися в ньому, на думку основного журі, високі місця.

Фіналісти та призери конкурсу отримали подарунки не лише від офіційних організаторів конкурсу, але і від спонсорів: сучасні гаджети, рюкзаки та ще багато приємних та корисних речей, які допомагають сучасній молоді жити веселим та цікавим життям.

Призи також отримали наставники переможців – викладач біології Южноукраїнського професійного ліцею Олена Мітченко та інженер першої категорії управління інформацією та громадських зв’язків Влада Тишкова.

Вітаємо Кирила та Олену Анатоліївну з високими досягненями! Так тримати!

28 серпня 2021 року в м. Миколаєві відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів в зоні ООС (АТО) на Сході України. В цей день пройшла акція “Шаную воїнів. Біжу за ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!” В акції взяли участь здобувачі освіти групи №41-е ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” Колесник Віктор, Мосін Ілля, Малиш Тетяна під керівництвом майстра виробничого навчання Верчук Н.А.

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду  - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року.Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.Рівень самогубств в Україні майже вдвічі […]

09 вересня 2021 року, напередодні Дня фізичної культури та спорту України, на стадіоні ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником фізичного виховання Петриною В.О. проведено кубок ліцею по футболу між збірними команд 3-го курсу (групи 38-з, 39-сз) та груп ТУ і 4-го курсу (групи 11-з, 12-кп, 34-е). Зустріч проходила в запеклій боротьбі. Перший тайм зканчився з рахунком […]